صفحه1 از2

اگر قوز یک بیمار در حالت دمر (یعنی خوابیده به شکم) اصلاح شود، یعنی به «قوز وضعیتی» مبتلاست. این نوع قوز، در خانم‌ها شایع‌تر است. 

محققان انستیتوی فناوری کالیفرنیا به چگونگی و چرایی تأثیر مستقیم نور بر خواب انسان پرداخته‌اند. در واقع آن‌ها به­دنبال دلیل خواب‌آلودگی در تاریکی و دلیل رفع این حالت در روشنایی هستند.

تحقیقات انجام شده در دانمارک نشان می­دهد که اضطراب و استرس در محل کار، خطر ابتلا به بیماری­های قلبی - عروقی را در زنان کم­تر از 50 سال افزایش می­دهد. بر اساس این مطالعه، اثرات تخریبی آن، به­ ویژه در پرستاران مشاهده می­شود.

با ردّ ذهنیتی که دانش ­آموزان را از به ­کارگیری انگشتان برای فراگیری ریاضیات منع می­کند، تأکید کردند که استفاده از انگشتان به­ ویژه اگر با به­ کارگیری نمادهای عددی همراه باشد، بخش مهمی از فراگیری ریاضیات در کودکان است.

گاهی اوقات بهترین توصیه به مادران این است که همیشه نباید فکرشان متمرکز بر بهترین زمانی­که بچه ها باید بخوابند و یا بهترین وقتی که بچه را باید از پوشک گرفت باشد. گاهی بهترین نصیحت به مادران این است که از خودتان شروع کنید و خودتان را هم دریابید.

اصولاً بدن انسان از منابع مولد امواج الکترومغناطیس است که از این خاصیت برای پاره­ای تشخیص­ها استفاده می­شود زیرا هر سلولی در بدن، میزانی از موج را تولید می­کند و به تبع آن، هر عضوی هم میزانی؛ بنابراین اگر امکان اندازه­گیری این امواج را داشته باشیم، می­توانیم به سلامت آن عضو پی ببریم».

مطمئناً دلتان نمی­خواهد طی صحبت­های طولانی با تلفن همراه، تحت تأثیر امواج خطرناک این وسیله قرار بگیرید. از آن­جا که نمی­شود استفاده از تلفن همراه را کنار گذاشت، باید بدانیم که چگونه می­توانیم آثار زیان­بار تلفن همراه را کاهش دهیم.

خندیدن یکی از روش­های سالم زندگی کردن است، اگر می­خواهید سالم باشید، یوگای خنده را به برنامه­های روزانه خود اضافه کنید. همه­ی ما به قدری غرق مشکلات زندگی شده­ایم که چشم را به زیبایی­های زندگی بسته و فرصتی برای خندیدن پیدا نمی­کنیم.

بلوغ، دورانی از رشد و تکامل بدن انسان است که طی آن صفات ثانویه جنسی شکل می­گیرد و توانایی تولیدمثل به­ وجود می­آید

صفحه1 از2

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…