چهارشنبه, 11 مهر 1397 15:19

سلامتی دام های استان رصد می شود

واکسیناسیون بیش از یک میلیون و ۳۰۰ راس دام سبک و سنگین علیه بیماری های واگیر دامی در شش ماهه اول سال جاری در استان البرز انجام شد.
دکتر عصار رییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی از واکسیناسیون یک میلیون و ۳۳۷ هزار و ۵۵۴ راس دام در ۶ ماه ابتدای سال ۹۷ در این استان خبر داد.
دکتر عصاررییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان البرز  اظهار داشت: علاوه بر واکسیناسیون دام های سبک و سنگین علیه بیماری های واگیر بالغ بر ۱۹۰ هزار و ۶۳۷ راس دام نیز به منظور پایش و پیشگیری از بروز بیماری های مشترک، از جمله خونگیری و واکسن بروسلوز، تست سل، تست مشمشه و تزریق واکسن هاری در استان انجام شده است.
رییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی در ادامه گفت: سمپاشی دام و اماکن دامی از دیگر فعالیت های انجام شده در استان البرز بوده است که بالغ بر ۲۱۹ هزار و ۲۰۵ راس دام سبک، ۲۴ هزار و ۸۵۳ راس دام سنگین و یک میلیون و ۵۷۵ هزار و ۸۱۷ متر مربع جایگاه نگهداری دام را شامل می شود.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…