دوشنبه, 23 مهر 1397 15:54

صادرات بالغ بر 28 تن پا و پنجه مرغ به ویتنام

28 تن پا و پنجه مرغ به ویتنام صادر شد.

دکتر ابوترابی سرپرست اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان البرز با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از چند سال به دلیل وجود برخی مشکلات و وقفه در صادرات محصول پا و پنجه مرغ تولیدی در استان، با تلاش یک واحد تولید کننده این محصول به میزان 28 تن به کشور ویتنام صادر شد.

وی افزود: پا و پنجه مرغ که سال ها به میزان کمی در داخل کشور به مصرف خوراکی و مازاد آن بصورت پودر گوشت به مصرف خوراک دام می رسید با توجه به پایین بودن مصرف داخلی مازاد این محصول صادرات میگردد .

دکتر ابوترابی ادامه داد: امیدواریم با ادامه صادرات توسط تولیدکنندگان استان و بازارهای هدف که متقاضی این محصول می باشند به ارز آوری بیشتری برای کشور برسیم.

سرپرست اداره قرنطینه و امنیت زیستی گفت: محصول دیگری که به برای اولین بار و به تازگی از استان به کشور ترکیه صادر شده است سبوس پروتئینه ذرت بوده که اولین محموله بالغ بر 40 تن بوده است.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…