درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد. با توجه به شاخصه هایی که در نتیجه آن استانی به نام البرز شکل گرفت و در افکار عمومی و اذهان شهروندان، توانمندی های این استان کمتر برجسته شده، رسانه های تحت برند بهبد سعی دارد تا در مخابره نمودن اخبار ثمر بخش در ترویج روحیه نشاط و شادابی در جامعه سهم اندکی داشته باشد. از سوی دیگر نشریه بهبد به عنوان تنها رسانه تخصصی در حوزه اخبار بهداشت و سلامت سعی دارد برای مخاطبان مختلف خود اعم از مردم و کارکنان حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصویری روشن و واقعی از وضعیت نظام سلامت استان ترسیم کند و رسالت خود را آگاهی بخشی و ارتقای دانش سلامت مردم ، انعکاس مشکلات آنان ، طرح انتقادهای منصفانه ، ضعف ها و کاستی های نظام سلامت از زبان کارشناسان و یاری دست اندرکاران این حوزه حساس می داند.
نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» سعی دارد با رصد توانمندی ها و احیانا کاستی های بهداشت و درمان در استان بستری برای گفتگو و پلی برای ارتباط میان سه ضلع نظام سلامت یعنی مردم، متخصصان سلامت (پزشکان ، پرستاران، پيراپزشكان) و مدیران و مسئولان (دولت و مجلس) فراهم آورد. از این رو «بهبد» به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه سلامت و بهداشت سعی دارد حرفه ای و مستقل در حوزه سلامت عمل کند و بتواند در پروسه اطلاع رسانی و جریان سازی خبری ، گامی هر چند کوچک برای سلامت مردم و کمک به نظام سلامت استان بر دارد.
گام نهادن در مسیر اطلاع رسانی در حوزه تندرستی مردم با سختی ها و دشواری های زیادی همراه است و در این مسیر از مردم و شهروندان، همکاران رسانه ای در استان البرز توقع یاری و همراهی داریم.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…