صفحه1 از2

بیماری دیابت یک بیماری متابولیک است که موجب اختلال در متابولیسم بدن می­گردد؛ به عبارتی سوخت‌وساز (متابولیسم) قند و چربی در بدن با اشکالات بسیاری روبه‌رو می‌شود.

بسیاری از کودکان، به‌ویژه در سنین 3 تا 6 سالگی، کابوس‌های شبانه را تجربه می‌کنند.

کندنویسی موجب ضعف دانش‌آموز در درس املا می‌شود. همچنین این مشکل او را در انجام تکالیف نیز ناتوان کرده و از جهتی اگر در سنین پایین درمان نگردد، در سنین بزرگ‌سالی باعث به وجود آمدن مشکلات ثانویه می‌گردد.

اگر فرزندتان هنگام درس خواندن، دقت کافی نمی‌کند؛ خستگی و بی­حوصلگی از خود نشان می‌دهد، یا مدت کمی در یکجا می‌نشیند و هنگامی‌که مشغول کاری است نمی‌تواند آن را به پایان برساند و زود خسته می‌شود، می‌توان گفت که فرزند شما دچار کمبود دقت و تمرکز است؛ البته این کمبود درجات مختلفی دارد.

فصل تابستان دیگر به تنهایی فصل مسافرت و گردش نیست. 

لیکوپن، سبب کاهش آسیب بافتیِ اکسیداتیو شده، همچنین در برابر اشعه فرابنفش نیز از پوست محافظت می‌کند.

پروستات غده‌ای است به‌اندازه حدودی یک گردو که درست زیر مثانه در مردان قرار دارد و بخشی از سیستم تناسلی مردان را تشکیل می‌دهد.

 نخست نظامی‌ها بودند که پهپادها را به‌طور جدی در جنگ جهانی اوّل به خدمت گرفتند؛ پهپادهای نظامی اولیه، درواقع بمب‌های هدایت‌شونده بودند. با گذر زمان و به‌کارگیری دوربین در پهپادها، از آن‌ها برای شناسایی دشمن استفاده شد و این مأموریت تا امروز به‌عنوان مهم‌ترین نقش پرنده‌های بدون سرنشین باقی‌مانده است. پهپادها همچنین اسباب‌بازی خوبی برای تمرین هدف‌گیری نیروهای پدافند هوایی هستند.

ویروس زگیل تناسلی یکی از عوامل ایجاد تومور پوست ومخاط در انسان می باشد. 

مطالعات نشان داده که افزایش سن پدر با طولانی شدن زمان باروری و کاهش میزان باروری ارتباط دارد.

صفحه1 از2

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…