پنج شنبه, 05 مهر 1397 13:46

خارج کردن میله آهنی از شکم کارگر کرجی

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز از وقوع یک تصادف رانندگی با هفت مصدوم در جاده چالوس خبر داد.

 مهرداد بابایی در پی وقوع حادثه تصادف بین دو دستگاه سواری تيبا و پراید در جاده چالوس، بلافاصله دو دستگاه آمبولانس اورژانس115 به محل حادثه اعزام شد.

بابایی افزود: این حادثه در محور کرج به چالوس، پنج کیلومتر بعد از پمپ بنزین نساء رخ داد و منجر به مصدوميت شدید هفت تن شد و با توجه به بعد مسافت تا مرکز درمانی تخصصی و وضعیت حاد مصدومين همه مصدومين که سه نفر آقا در سنین 40، 38 و 30 سال و سه نفر خانم 15, 27 و 53 ساله و شیرخوار پسر 10 ماهه بودند؛ در دو پرواز متوالی بالگرد اورژانس هوايي البرز به بیمارستان البرز منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در حادثه‌ای دیگر در شهرک صنعتی بهارستان واقع در لاین شمالی اتوبان کرج قزوین، در یک واحد صنعتی، مرد جوان 36 ساله‌ای که در اثر نفوذ یک میله به شکم و قفسه سینه دچار آسیب جدی شده و در معرض خطر شدید قرار داشت در عملیات اورژانس هوايي البرز در کمترین زمان ممکن به بیمارستان البرز منتقل شده و بلافاصله تحت جراحی قرار گرفته و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت و درمان است.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…