راه اندازی اورژانس هوایی ، اقدام انقلابی بود

اورژانس هوایی یکی از اهداف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بود. به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» ،دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مراسم بهره برداری متمرکز از اورژانس هوایی در فرودگاه پیام با اعلام این مطلب افزود : تشکیل ناوگان هوایی برای اورژانس هوایی یکی از اهداف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بود وی افزود به سختی و دشواریی در این مسیر وجود داشت اشراف کامل داشته و دارم و ادامه کار نیز قطعا با سختی هایی همراه است. وی خاطر نشان ساخت امروز 6 فروند از بالگردهای اورژانس به بهره برداری می رسد و به زودی 4 فروند دیگر به اسکادران اورژانس هوایی اضافه خواهد شد. دکتر هاشمی با اشاره به ویژگی های این بالگردها خاطر نشان ساخت : همکاران ما با وارد نمودن این نوع بالگرد که برای اولین بار در کشور رخ می دهد قدم ارزشمندی در حوزه بهداشت و درمان برداشته اند که جای تقدیر و تشکر دارد. وزیر بهداشت افزود: در مرحله اول 85 نفر از بهترین نیروهای اورژانس کار خود را در اورژانس هوایی شروع می کنند و امیدوارم مجموعه این اقدامات رضایت مردم را به دنبال داشته باشد. وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اذعان نمود : شخصا فکر می کنم زمانی از اورژانس هوایی احساس رضایت می شود که این بالگردها در مناطق و روستاهای دور افتاده پیرزن و پیرمردی را نجات دهد و به نظرم این اقدام یک کار انقلابی گری محسوب می شود و قابل تقدیر می باشد.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…