خیرین سلامت در ماهدشت

به زودی مجمع خیرین سلامت ماهدشت راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار نشریه اختصاصی سلامت و بهداشت « بهبد» حجت الاسلام والمسلمین عظیمی زاده امام جمعه ماهدشت با اعلام این مطلب افزود: ماهدشت حدود 80 هزار نفر جمعیت دارد و بار درمانی این شهر و مهر شهر، محمد شهر و صفادشت بر دوش بیمارستان شریعتی می باشد. عظیمی زاده افزود : با این حال ماهدشت به فضای درمانی بیشتری  احتیاج دارد و سعی داریم تا مقدمات ایجاد مجمع خیرین سلامت ماهدشت را فراهم نماییم تا با کمک خیرین ماهدشتی بتوانیم بخشی از کاستی های بهداشتی و درمانی ماهدشت را برطرف نماییم. وی اذعان نمود اگر بتوانیم شعبه ای از کلینیک ویژه در ماهدشت مستقر نماییم بخش قابل توجهی از بار درمانی که بر دوش بیمارستان شریعتی است کاهش پیدا می کند.

 

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…