تیم گلبال ایران در مسیر جاکارتا

 اردوی آمادگی تیم ملی گلبال بانوان نابینایان کشور در مهرشهر در حال برگزاری است . 

بهاره آبستان مدیر روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور با اعلام این مطلب افزود:اولین دوره آمادگی تیم گلبال نابینایان و کم بینایان کشور در مهرشهر کرج در حال برگزاری است . وی افزود : فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور برنامه ریزی نموده تا زمان بازی های پاراآسیایی جاکارتا پنج دوره اردوی آمادگی برای ملی پوشان برگزار نماید. آبستان خاطر نشان ساخت : دکتر سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت خارجه و محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتیاطات و فناوری اطلاعات به به عنوان اعضای هیات رئیسه فدراسیون در حال همکاری هستند که امروز جلسه هیات رییسه در محل برگزاری اولین دوره اردو در فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار می شود . وی افزود شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به دلیل اینکه زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطاعات است برای اولین دوره آمادگی تیم ملی گلبال نابینایان انتخاب شده است .

مدیر روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان افزود تا برگزاری بازی های پارا آسیایی جاکارتا در سپتامبر2018 پنج اردوی آموزشی برگزار می شود که در مرحله دوم استان گلستان میزبان تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینا خواهد بود.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…