نیازهای فدراسیون نابینایان و کم بینایان شناسایی شود

معاون وزیر امور خارجه و عضوهیات رئیسه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان گفت که نیازها و درخواست های این فدراسیون با هدف کسب موقعیت های بهتر در رقابت های آسیایی جاکارتا و دیگر رقابت ها باید شناسایی و برطرف شود.
به گزارش خبرنگار نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» سیدعباس عراقچی روز شنبه درنشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان درمنطقه ویژه اقتصادی پیام درکرج افزود: فعالیت های این فدراسیون طی 3 ماه گذشته قابل تقدیراست .
وی با اشاره به برگزاری رقابت های پاراآسیایی نابینایان جاکاتار در مهرماه سال جاری اظهار داشت: با توجه به اهمیت این رقابت ها نیازهای فدراسیون باید شناسایی تا بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.
عراقچی گفت: فدراسیون های ورزشی معمولا در3 ماهه نخست سال درگیر جذب اعتبارات و برنامه ریزی هستند و کمتر می توانند اردو و مسابقه برگزار کنند ولی فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان در این زمینه به خوبی عمل کرده است.
وی ادامه داد: انتظار می رود در سال جاری ورزشکاران این فدراسیون موفق شوند در رقابت های پاراآسیایی جاکارتا برای کشورمان آفرینی کنند.
عراقچی گفت: در تمام رشته های ورزشی امید داریم که بتوانیم مدال های زیادی را کسب کنیم و با تلاش ورزشکاران و حمایت مسئولان این مهم می تواند اتفاق بیفتد.
اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینا اعزامی به مسابقات پاراآسیایی 2018 جاکارتا از 2 تیرماه جاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز آغاز شده و 10 روز ادامه دارد.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…