پیام در چند قدمی مسافری شدن

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی پیام حضور پیدا کرد.
به گزارش خبرنگار نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت، «بهبد»، در حاشیه برگزاری نشست هیات رییسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور در پیام ، محمد جوادآذری جهرمی به همراه دکتر سید عباس عراقچی ، استاندار البرز و دکتر سعید زرندی مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام در ترمینال مسافری حضور پیدا کرد و از نزدیک در روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.

شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در اواخر دهه 60 راه اندازی شده و با شکل گیری استان البرز و به منظور پاسخ به نیازهای مردم استان با موافقت مسوولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قدم در مسیر مسافری شدن گذاشته است .

بر اساس این گزارش فرودگاه بین المللی پیام توانایی پذیرش انواع هواپیماهای پهن پیکر را دارد و بر اساس گمانه زنی ها، مسوولان این فرودگاه سعی دارند تا با اعزام حجاج در مراسم حج سال 97 پروژه مسافری شدن این فرودگاه را به طور رسمی اعلام نمایند.

ایجاد دهکده سلامت در منطقه پیام به عنوان یکی از پروژه های شهر فرودگاهی پیام مطرح می باشد.
مسیر دسترسی به فرودگاه و معضل دفن زباله در حلقه دره که گویا در اراضی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام قرار دارد، از مهمترین چالش های پیش رو فرودگاه محسوب می گردد.

لازم به ذکر است به منظور حل معضل دفن زباله در حلقه دره، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ایام نوروز 97 به چالش «بی زباله» پیوست.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…