یکشنبه, 10 تیر 1397 04:30

توجه شورای شهر به حفظ محیط زیست

دکتر حسین محمدی عضو و رییس کمیسیون محیط زیست امنیت و سلامت شورای شهر کرج از پیگیری شورا برای نصب کاتالیست بر روی تاکسی ها خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» دکتر محمدی با اعلام این مطلب افزود : در بحث آلودگی هوا، موضوعی که در شورای شهر پیگیر آن هستیم و قرار است شهرداری در این زمینه اقدامات عاجل انجام دهد نصب کاتالیست بر روی تاکسی ها و بهسازی و نصب فیلتر بر روی اتوبوس ها است.
وی افزود : در متمم بودجه یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفتیم تا شهرداری به دارندگان تاکسی ها در جهت نصب کاتالیست یارانه بدهد تا بخشی از تاکسی دارها بتوانند تا بر روی تاکسی های خود کاتالیست نصب نمایند.
توسعه ایستگاه سنجش کیفیت هوا از دیگر وظایف شهرداری است تقریبا سه الی چهار ایستگاه سنجش کیفیت هوا داریم که باید این تعداد ایستگاه حداقل به 10 ایستگاه برسد .

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…