متکدیان چهره شهر را زشت کرده اند

رییس شورای اسلامی شهر کرج از اغتشاشات بصری متکدیان و افزایش حضور آنها در چهارراه ها و معابر اصلی در فصل تابستان در شهر کرج انتقاد نمود.
به گزارش نشریه اختصاصی سلامت «بهبد» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج ، وی با اعلام این مطلب از شهرداری این کلانشهر تقاضا نمود از طریق انجام هماهنگی های لازم با سایر نهادها نسبت به ساماندهی و جمع آوری آنها اقدام نماید .
دکتر محمد نبیونی  با بیان اینکه افزایش تعداد متکدیان در فصل تابستان جای نگرانی دارد و شهرداری باید در چهارراه ها و معابر اصلی طرح های مقابله با متکدیان را اجرایی کند و همچنین هماهنگی های لازم با سایر نهادها را نیز به عمل آورد، عنوان کرد : متکدیان از عوامل اصلی اغتشاشات بصری و بر هم زدن آرامش و امنیت روانی شهروندان هستند. وی افزود: متاسفانه طرح های اجرا شده در خصوص جمع آوری و ساماندهی متکدیان که عمدتا اتباع غیر مجاز هستند، ناکارآمد بوده و آنها را در یک چرخه باطل به معابر اصلی سطح شهر باز می گردند و احساسات شهروندان را غارت می کنند. طبق گزارش های موجود بسیاری از آنها نیاز مالی نداشته و با هدف سودجویی وارد این میدان شده اند که از شهرداری کرج انتظار می رود برای مقابله با آنها تمهیداتی بیاندیشد.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…