یکشنبه, 10 تیر 1397 04:30

متکدیان چهره شهر را زشت کرده اند

رییس شورای اسلامی شهر کرج از اغتشاشات بصری متکدیان و افزایش حضور آنها در چهارراه ها و معابر اصلی در فصل تابستان در شهر کرج انتقاد نمود.
به گزارش نشریه اختصاصی سلامت «بهبد» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج ، وی با اعلام این مطلب از شهرداری این کلانشهر تقاضا نمود از طریق انجام هماهنگی های لازم با سایر نهادها نسبت به ساماندهی و جمع آوری آنها اقدام نماید .
دکتر محمد نبیونی  با بیان اینکه افزایش تعداد متکدیان در فصل تابستان جای نگرانی دارد و شهرداری باید در چهارراه ها و معابر اصلی طرح های مقابله با متکدیان را اجرایی کند و همچنین هماهنگی های لازم با سایر نهادها را نیز به عمل آورد، عنوان کرد : متکدیان از عوامل اصلی اغتشاشات بصری و بر هم زدن آرامش و امنیت روانی شهروندان هستند. وی افزود: متاسفانه طرح های اجرا شده در خصوص جمع آوری و ساماندهی متکدیان که عمدتا اتباع غیر مجاز هستند، ناکارآمد بوده و آنها را در یک چرخه باطل به معابر اصلی سطح شهر باز می گردند و احساسات شهروندان را غارت می کنند. طبق گزارش های موجود بسیاری از آنها نیاز مالی نداشته و با هدف سودجویی وارد این میدان شده اند که از شهرداری کرج انتظار می رود برای مقابله با آنها تمهیداتی بیاندیشد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…