یکشنبه, 10 تیر 1397 04:30

متکدیان چهره شهر را زشت کرده اند

رییس شورای اسلامی شهر کرج از اغتشاشات بصری متکدیان و افزایش حضور آنها در چهارراه ها و معابر اصلی در فصل تابستان در شهر کرج انتقاد نمود.

به گزارش نشریه اختصاصی سلامت «بهبد» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج ، وی با اعلام این مطلب از شهرداری این کلانشهر تقاضا نمود از طریق انجام هماهنگی های لازم با سایر نهادها نسبت به ساماندهی و جمع آوری آنها اقدام نماید .
دکتر محمد نبیونی  با بیان اینکه افزایش تعداد متکدیان در فصل تابستان جای نگرانی دارد و شهرداری باید در چهارراه ها و معابر اصلی طرح های مقابله با متکدیان را اجرایی کند و همچنین هماهنگی های لازم با سایر نهادها را نیز به عمل آورد، عنوان کرد : متکدیان از عوامل اصلی اغتشاشات بصری و بر هم زدن آرامش و امنیت روانی شهروندان هستند. وی افزود: متاسفانه طرح های اجرا شده در خصوص جمع آوری و ساماندهی متکدیان که عمدتا اتباع غیر مجاز هستند، ناکارآمد بوده و آنها را در یک چرخه باطل به معابر اصلی سطح شهر باز می گردند و احساسات شهروندان را غارت می کنند. طبق گزارش های موجود بسیاری از آنها نیاز مالی نداشته و با هدف سودجویی وارد این میدان شده اند که از شهرداری کرج انتظار می رود برای مقابله با آنها تمهیداتی بیاندیشد.
منتشرشده در رویداد