ساعت کاری ادارات البرزبه صورت موقت تغییر می کند

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت به نقل از  ایرنا، محمد علی نجفی روز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استانداری البرزافزود: طبق برنامه ریزی ، ساعت کار ادارات در این 2 روز از 6:30 تا ساعت 13:30 خواهد بود.

وی گفت: میزان مصرف برق، آب و گاز تمام دستگاه های اداری استان رصد می شود و با اختیار شورای برنامه ریزی و شخص استاندار، برق دستگاه های پرمصرف قطع می شود.

وی با بیان اینکه رصد مصرف انرژی از استانداری آغاز می شود اظهار داشت: انتظار ما از دستگاه ها این است که نسبت به رعایت مصرف انرژی اقدام کنند تا دچار مشکل نشویم.

نجفی ادامه داد: مدیران و فرمانداران ورود کنند و وضعیت برق دستگاه های خود را مورد بررسی قرار دهند.

استاندار البرز در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تعطیلی پنجشنبه ها با هدف کاهش مصرف برق اشاره کرد و گفت: تعطیلی پنجشنبه ها در استان نیاز به مصوبه مجلس دارد.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…