یکشنبه, 10 تیر 1397 04:30

ساعت کاری ادارات البرزبه صورت موقت تغییر می کند

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت به نقل از  ایرنا، محمد علی نجفی روز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استانداری البرزافزود: طبق برنامه ریزی ، ساعت کار ادارات در این 2 روز از 6:30 تا ساعت 13:30 خواهد بود.

وی گفت: میزان مصرف برق، آب و گاز تمام دستگاه های اداری استان رصد می شود و با اختیار شورای برنامه ریزی و شخص استاندار، برق دستگاه های پرمصرف قطع می شود.

وی با بیان اینکه رصد مصرف انرژی از استانداری آغاز می شود اظهار داشت: انتظار ما از دستگاه ها این است که نسبت به رعایت مصرف انرژی اقدام کنند تا دچار مشکل نشویم.

نجفی ادامه داد: مدیران و فرمانداران ورود کنند و وضعیت برق دستگاه های خود را مورد بررسی قرار دهند.

استاندار البرز در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تعطیلی پنجشنبه ها با هدف کاهش مصرف برق اشاره کرد و گفت: تعطیلی پنجشنبه ها در استان نیاز به مصوبه مجلس دارد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…