شهرداری کرج در خصوص زباله های بیمارستان مدنی اقدامی نکرده است

 رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: متاسفانه برغم تذکرات متعدد اما شهرداری کرج در خصوص ساماندهی زباله های عفونی بیمارستان شهید مدنی اقدامی صورت نداده است و مسئولان باید پاسخگو باشند.

 به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» به نقل از کامنا نیوز ؛ سارا دشت گرد در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه بیمارستان شهید مدنی باید پاسخگوی عملکرد خود در خصوص زباله های عفونی باشد، تصریح کرد: ساکنین منطقه ۸ شهرداری کرج با اعلام دغدغه مندی پیرامون سلامتی خود و همچنین بهداشت منطقه خواستار رسیدگی عاجل به عملکرد این مرکز درمانی هستند.

 این مسئول شهری اذعان داشت: طبق گزارش های مردمی زباله های عفونی بیمارستان شهید مدنی در خیابان هشت متری رها می شود که تهدید بهداشتی و زیست محیطی به شمار می رود و از شهرداری کرج انتظار می رود با ارسال تذکر به بیمارستان شهید مدنی، این مرکز درمانی را ملزم به استفاده از تجهیزات استاندارد برای دفع پسماندها نماید، ضمن آنکه مدعی العموم نیز باید به مسئله ورود نماید.وی با تاکید بر اینکه بیمارستان شهید مدنی بدون دریافت مجوزهای قانونی نسبت به ساخت سازه ای تحت عنوان درمانگاه اقدام کرده که این مسئله نیز باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد، گفت: متاسفانه برغم تذکرات متعدد اما شهرداری کرج هنوز پاسخ شفاف و مکتوبی در خصوص بیمارستان شهید مدنی ارائه نکرده و انتظار داریم تا در راستای صیانت از حقوق شهروندی اقدامات موثری صورت پذیرد.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…