تاکید بر توسعه همکاری های بهداشتی، دارویی و تحقیقاتی دو کشور

وزیر بهداشت کشورمان در سفر به سوئیس با "اشنایدر آمان"  وزیر اقتصاد و آموزش این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

 به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» به نقل از وبدا، در این دیدار، دوطرف ضمن تاکید بر توسعه روابط و همکاری در زمینه های بهداشتی، دارویی، علم و فن آوری، سرمایه گذاری برای ساخت پروژه های بیمارستانی، تحقیقات دارویی و علمی مشترک، کمک به رفع مشکلات مربوط به نقل و انتقال مالی در بخش سلامت را نیز مورد بررسی و تاکید قرار دادند.

 در ادامه، روسای شرکت های عمده سوئیسی فعال در ایران زمینه های همکاریهای مشترک با حوزه سلامت را تشریح کردند.

در پایان جلسه نیز، وزرای بهداشت جمهوری اسلامی ایران و سوئیس بار دیگر بر تعهد خود بر توسعه همکاریها تاکید کردند.

گفتنی است، در سفر  رییس جمهور کشورمان  و هیات همراه به اتریش و سوئیس، سند همکاری های جامع بهداشتی بین وزارت بهداشت ایران و وزارت بهداشت عمومی فدرال سوئیس و سند ثبت دیابت و بیماری های غیرواگیر با اتریش به امضا خواهد رسید.

 

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…