چهارشنبه, 13 تیر 1397 04:30

آموخته ایم که با فرصت سازی می توان افق های جدیدی خلق نمود

فصلنامه بهبد سعی دارد تا به عنوان نخستین نشریه بهداشت و سلامت در استان البرز در حوزه سلامت به جامعه اطلاع رسانی کند و نقش آفرینی نماید.

دکتر سید حسین اسلامی مدیر مسوول و صاحب امتیاز نشریه بهبد با اعلام این مطلب افزود: فقدان یک رسانه تخصصی در حوزه بهداشت و سلامت در استان البرز، تیم رسانه ای بهبد را بر آن داشت تا به این حوزه نگاه جدی تری داشته باشد.
دکتر اسلامی خاطر نشان ساخت با تمام فراز و فرودهایی که در این مسیر داشته ایم تا کنون 7 شماره از این نشریه در اختیار خوانندگان محترم قرار گرفته و هشتمین شماره نیز به زودی منتشر می گردد.

صاحب امتیاز و مدیر مسوول نشریه بهبد اذعان نمود : اکنون با پشت سر گذاشتن تجارب گرانبها هر چند اندک در این مسیر، آموخته ایم که با فرصت سازی می توان افق های جدیدی خلق نمود از این رو در فرصتی که فراهم آمده از کلیه همکاران، پزشکان و کارشناسان فرهیخته در امر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دعوت به عمل می آید با ارائه مقالات ، یادداشت ها و پیشنهادات خود در این مسیر ما را یاری دهند.
لازم به ذکر است علاقمندان می توانند مطالب خود را جهت انتشار در نشریه بهداشت و سلامت بهبد

به آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ارسال نمایند.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…