پنج شنبه, 14 تیر 1397 04:30

بازدید از شرکت های بسته بندی گوشت و مرغ شهرستان نظرآباد


کارشناسان اداره دامپزشکی از واحدهای تولیدی فرآورده های خام دامی در شهرستان نظرآباد بازدید و از قسمت های بسته بندی گوشت و مرغ و قسمت محصولات فرآوری شرکت دیدن کردند.

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان نظرآباد، دکتر میرزاپور رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نظرآباد در گفت : بازدیدهای دوره ای از اینگونه مراکز به طور مرتب توسط کارشناسان دامپزشکی انجام می گیرد و موارد فنی و بهداشتی لازم جهت ارتقاء کیفت کار، از طرف کارشناسان به مسئولان شرکت توضیح داده می شود.
دکتر میرزاپور در پایان افزود این بازدیدها در راستای حفظ سلامت فرآورده های خام دامی و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان انجام و در این راستا بازدیدهای مستمر صورت خواهد گرفت .

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…