بازدید از شرکت های بسته بندی گوشت و مرغ شهرستان نظرآباد


کارشناسان اداره دامپزشکی از واحدهای تولیدی فرآورده های خام دامی در شهرستان نظرآباد بازدید و از قسمت های بسته بندی گوشت و مرغ و قسمت محصولات فرآوری شرکت دیدن کردند.

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان نظرآباد، دکتر میرزاپور رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نظرآباد در گفت : بازدیدهای دوره ای از اینگونه مراکز به طور مرتب توسط کارشناسان دامپزشکی انجام می گیرد و موارد فنی و بهداشتی لازم جهت ارتقاء کیفت کار، از طرف کارشناسان به مسئولان شرکت توضیح داده می شود.
دکتر میرزاپور در پایان افزود این بازدیدها در راستای حفظ سلامت فرآورده های خام دامی و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان انجام و در این راستا بازدیدهای مستمر صورت خواهد گرفت .

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…