برگزاری همایش پیاده روی در کرج

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به صورت متمرکز در روز جمعه 22 تیر در کرج برگزار می شود.

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرج، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج با اعلام مسیرهای همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در البرز بر ضرورت همراهی تمامی دستگاه های شهرستان و پوشش مناسب رسانه ای این رویداد اجتماعی – ورزشی تاکید کرد.
 جلیلی  گفت: لازم است بنا بر ضرورت ارتقاء سلامت و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین شهروندان، دستگاه های اجرایی در این امر مشارکت داشته و زمینه های حضور اقشار مختلف را دراین مراسم را فراهم نمایند.
وی با اشاره به پوشش زنده این رویداد ورزشی از شبکه سراسری سیما افزود: تمهیدات لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه باید مد نظر دست اندرکاران امر قرار گیرد، در عین حال ادارات، سازمان ها و ارگانها می توانند از فرصت حاصله بهره جسته و برای نشر برنامه های کاری و معرفی پتانسیل های موجود اقدام نمایند.
گفتنی است؛ در این جلسه هماهنگی های لازم بین دستگاه های خدماتی، نیروی انتظامی و اداره کل ورزش و جوانان جهت برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با پیش بینی مسیرهای منتهی به این رویداد ورزشی بعمل آمد.
مسیرهای پیش بینی شده برای برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی:
1- میدان شهدا - خیابان شهید بهشتی - میدان سپاه - میدان جمهوری
2- میدان طالقانی - خیابان طالقانی - بلوار ماهان - میدان جمهوری
3- فلکه اول گوهردشت - خیابان آزادی - ماهان غربی - میدان جمهوری
4- سه راه میانجاده - خیابان شهید بهشتی - میدان سپاه - میدان جمهوری
5- اداره ورزش غرب - بلوار شهیدان گمنام - ماهان غربی میدان جمهوری

این همایش روز ۲۲ تیرماه از میدان جمهوری کرج با حضور مردم و مسئولان برگزار می‌شود.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…