لزوم دقت شهروندان برای مصرف میوه و سبزیجات در فصل تابستان

اداره بهداشت شهرستان در خصوص آگاهی مردم نسبت به استفاده از میوه و سبزیجات در فصل تابستان اطلاع رسانی کند.

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان کرج، سید جمال جلیلى معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج در جلسه« کارگروه سلامت و امنیت غذایى شهرستان» ، با اشاره به اینکه ادارات و نهادهای سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان باید مشارکت فعالانه ای داشته باشند، گفت: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی حوزه هاى مختلف شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار موثر خواهد بود‪.
در این جلسه مقرر شد به منظور پیشگیری از هرگونه آلودگی های احتمالی و در راستای آگاهی بخشی درخصوص نحوه استفاده از میوه وسبزیجات در فصل تابستان اداره بهداشت اقدامات لازم را انجام و شهرداری های کل شهرستان کرج در خصوص تنظیف جوی های سطح شهرستان بصورت مستمر اقدام لازم را معمول دارند.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…