پنج شنبه, 14 تیر 1397 04:30

دهکده سلامت در منطقه ویژه پیام البرز راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام گفت: منطقه ویژه پیام اولویت خود را در بخش آی.سی.تی و تجهیزات و خدمات پزشکی قرار داده و سرمایه گذاران این بخش‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد.
به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» ، سعید زرندی اظهار کرد: فرودگاه پیام همواره برای افزایش خدمات امدادی به مردم پیشگام بوده به طوری که سال گذشته دو فروند بالگرد امدادی خود را در اختیار مجموعه امدادی استان قرار داد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، فرودگاه پیام برای توسعه خدمات امدادی و حوزه پزشکی میزبان شرکت آوای سلامت است.
وی اظهار کرد: منطقه ویژه پیام آماده تحول در حوزه سرمایه گذاری است و از سرمایه‌گذاران بخش‌های مختلف از جمله حوزه پزشکی، بهداشت و درمان استقبال می‌کند.
این مسئول توضیح داد: منطقه ویژه پیام اولویت خود را در بخش آی.سی.تی و تجهیزات و خدمات پزشکی قرار داده و سرمایه گذاران این بخش‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد.
زرندی بیان کرد: سال گذشته نیمی از سرمایه‌های جذب شده در این مجموعه در بخش هایتک، تجهیزات پزشکی و درمانی بوده است. بدون شک اگر شهر فرودگاهی فناوری‌های نوین پیام ایجاد شود شاهد استقبال سرمایه‌گذاران برای حضور در این مجموعه خواهیم بود.
وی به تلاش برای ایجاد دهکده سلامت در منطقه ویژه پیام اشاره کرد و افزود: مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار برای راه اندازی این دهکده در نظرگرفته شده که امیدواریم با همکاری مسئولین به زودی وارد فاز اجرایی این پروژه شویم.

 

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…