استاندار البرز دستور حل مشکل خسارت دیدگان بازارچه گلشهر را صادر کرد

استاندار البرز با حضور سرزده در محل بازارچه موقت گلشهر که چندی پیش دچار حریق شد، از نزدیک با دست فروشان خسارت دیده گفتگو کرد.

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت بهبد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، بر اساس دستور استاندار البرز در این بازدید روند راه اندازی دوباره بازارچه از روز شنبه باید با سرعت طی می شود.
همچنین حسب دستور صریح استاندار به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز پیرو مذاکرات صورت گرفته، پیگیری جهت حل مشکل غرفه داران و کلیه کسانی که متحمل خسارت شده اند از طریق مبادی ذیربط در اسرع وقت صورت می گیرد.
جمعی از دست فروشان در گفتگو با استاندار، موانع و مشکلات خود را بیان کردند و دکترنجفی نیز پاسخگوی سوالات و مطالبات آنها بود.
بازارچه موقت گلشهر کرج که 700 نفر از دست فروشان سطح این کلانشهر در آن ساماندهی شده بودند، روز دوشنبه دچار حریق شد و خسارت های زیادی به اموال فروشندگان وارد کرد.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…