شنبه, 16 تیر 1397 04:30

استاندار البرز دستور حل مشکل خسارت دیدگان بازارچه گلشهر را صادر کرد

استاندار البرز با حضور سرزده در محل بازارچه موقت گلشهر که چندی پیش دچار حریق شد، از نزدیک با دست فروشان خسارت دیده گفتگو کرد.

به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت بهبد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، بر اساس دستور استاندار البرز در این بازدید روند راه اندازی دوباره بازارچه از روز شنبه باید با سرعت طی می شود.
همچنین حسب دستور صریح استاندار به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز پیرو مذاکرات صورت گرفته، پیگیری جهت حل مشکل غرفه داران و کلیه کسانی که متحمل خسارت شده اند از طریق مبادی ذیربط در اسرع وقت صورت می گیرد.
جمعی از دست فروشان در گفتگو با استاندار، موانع و مشکلات خود را بیان کردند و دکترنجفی نیز پاسخگوی سوالات و مطالبات آنها بود.
بازارچه موقت گلشهر کرج که 700 نفر از دست فروشان سطح این کلانشهر در آن ساماندهی شده بودند، روز دوشنبه دچار حریق شد و خسارت های زیادی به اموال فروشندگان وارد کرد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…