طرح پیاده راه رجایی شهر عملیاتی می شود/دیدگاه شورای پنجم انسان محوری است

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی کرج گفت: اولویت شورای اسلامی شهر کرج تعیین و تکلیف خیابان آزادی (خیابان اصلی رجایی شهر) است و بار دیگر مصوب شد طرح پیاده راه رجایی شهر هر چه سریع تر عملیاتی شود.
به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت«بهبد» به نقل از  پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی حاجی قاسمی در جلسه بررسی طرح مطالعات پیاده راه سازی خیابان آزادی (محدوده فلکه اول تا خیابان هشتم رجایی شهر)، با تاکید بر اینکه دیدگاه شورای شهر انسان محوری است، اظهار کرد: توجه به مقوله مهم از نیازهای شهر به شمار می رود که تا کنون به آن پرداخته نشده است.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه بر اساس وظایف تعریف شده دیدگاه پلیس راهنمایی و رانندگی خودرو محوری است، افزود: دیدگاه شورای شهر و شهرداری نیز باید انسان محوری و توجه به شهروندان در ابعاد مختلف باشد.

وی با تاکید بر اینکه از سال گذشته اولویت شورای اسلامی شهر کرج تعیین و تکلیف خیابان آزادی (خیابان اصلی رجایی شهر) بوده و ساماندهی این محور در برنامه ها قرار داشته، تصریح کرد: طی هفته گذشته بار دیگر مصوب شد طرح پیاده راه رجایی شهر هر چه سریع تر عملیاتی شود.

حاجی قاسمی با بیان اینکه در کرج موضوعات حاشیه ای از موضوعات علمی تاثیرگذارتر است، افزود:این تفاوت دیدگاه بایستی به دقت بررسی شود.

وی تاکید کرد: با عبور از این خیابان می توان عمقِ فاجعه تردد را به راحتی مشاهده کرد از طرفی باید به این نکته اشاره کرد که اجرای این طرح امنیت را برای مردم به همراه خواهد داشت.

عضو شورای اسلامی کرج با اشاره به اینکه اکثر تردد های صورت گرفته در این مسیر بی هدف است، گفت: نمی توان مبنای برنامه ریزی خود را بر اساس این ترددهای بی هدف تغییر دهیم، طرح باید با مطالعات دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا اقدامات تخصصی و قابل توجهی در این بخش اجرایی شود.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…