چهارشنبه, 20 تیر 1397 04:30

فهرست 5 نامزد برای شهرداری کرج نهایی شد

شورای اسلامی شهر کرج ، فهرست 5 نامزد را برای انتخاب شهردار این کلانشهر نهایی کرد.
به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت بهبد به نقل از ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر کرج در نشست روز چهارشنبه از بین 17 نامزد شهرداری کرج ، 5 نفر آنان را برای بررسی در نشست هفته آینده انتخاب کردند.
براین اساس، محمد رضا احمدی نژاد با کسب 8 رای ، علی مقدس زاده با 7 رای ، علی ترکاشوند با 5 رای ، فرج الله ایلیات با 5 رای و علی اصغر کمالی زاده با کسب یک رای به عنوان گزینه های مطرح برای بررسی در نشست آینده شورا معرفی شدند.
19 نامزد برای شهرداری کرج اعلام آمادگی کرده بودند که امروز مهدی حاج قاسمی و عباس زارع انصراف دادند و اعضای شورای شهر مکلف شدند هر کدام به 2 نفر از 17 نفر مابقی رای بدهند.
قرار شد هفته آینده شورای اسلامی شهر کرج از بین 5 نفر یکی از آنان را به عنوان شهردار انتخاب کند.
اعضای شورای اسلامی شهر کرج اعلام کردند که با توجه به رد صلاحیت مجید غلام سریزدی از سوی وزارت کشور و انصراف وی از شهرداری ، هر چه سریع تر شهردار جدید انتخاب شود.
به دنبال استعفای علی اصغر نصیری شهردار کرج در اواخر فروردین ماه امسال ، محمدرضا احمدی نژاد به عنوان سرپرست شهرداری معرفی شد.
همچنین اعضای شورای اسلامی شهر کرج در اردیبهشت ماه امسال مجید غلام سریزدی با کسب 9 رای از 13 رای اعضای شورای شهر به عنوان شهردار کرج انتخاب شد که صلاحیت وی مورد تائید وزارت کشور قرار نگرفت ضمن آنکه خود وی نیز انصراف داد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…