ترویج نشاط در جامعه با برگزاری جشنواره ورزشی

  حمایت از رویدادهای ورزشی را وظیفه خود می دانیم.
دکتر سید حسین اسلامی مدیر عامل کلینیک ، صاحب امتیاز و مدیر مسوول نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت بهبد با اعلام این مطلب افزود : برگزاری همایش های ورزشی در سطح شهر علاوه بر اینکه موجب شور و نشاط اجتماعی می شود باعث ترویج فرهنگ ورزش همگانی نیز می شود و با این بینش هلدینگ بهبد حمایت از حرکت های ورزشی اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است.
دکتر اسلامی خاطر نشان ساخت هلدینگ بهبد علاوه بر حمایت از پیاده روی خانوادگی همگانی که در روز جمعه 22 تیر برگزار می شود با حمایت از ورزش هایی نظیر تکواندو و کاراته سعی در تقویت ورزش های قهرمانی  نیز دارد.
دکتر اسلامی افزود: در روز جمعه در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی از طرف بهبد به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود به شرکت کنندگان تقدیم می گردد و از این فرصت استفاده نموده و از کلیه همشهریان دعوت به عمل می آید تا در این جشنواره ورزشی خانوادگی حضور به هم رسانند.

نویسنده

حامد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما

بیشتر بخوانید

خبرخوان توییتر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…