پنج شنبه, 28 تیر 1397 04:30

فرصت طلبی سارقان از خاموشی برای تاراج سیم

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز با بیان اینکه افزایش مصرف برق مشترکان این استان سبب شده تا در مناطق مختلف قطع برق و خاموشی صورت بگیرد، گفت: سارقان از این فرصت برای سرقت سیم های برق استفاده می کنند.
ناصر اسکندری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: پدیده سرقت سیم های برق توسط سارقان در زمان خاموشی از مشکلاتی است که کار نیروهای این شرکت را مضاعف کرده است.
وی ادامه داد: در زمان خاموشی ها نیاز به مراقبت جدی است که با توجه به وسعت و طول بالای شبکه برق این امر امکان پذیر نیست.
اسکندری گفت: طول شبکه برق البرز 13 هزار کیلومتر است که با استفاده از نیروی انسانی قابلیت کنترل وجود ندارد.
وی همچنین گفت: سارقان حتی جدول زمان های قطع برق در نقاط مختلف را به طور دقیق مطالعه کرده و بر اساس این موضوع اقدام به سرقت سیم و کابل شبکه برق می کنند.
همزمان با افزایش دمای هوای البرز از اوایل تیرماه امسال تا کنون در مناطق مختلف استان به سبب افزایش بار مصرف مشترکان خانگی، تجاری، صنعتی و... خاموشی و قطعی برق 2 ساعته رخ می دهد.
درخواست مسئولان شرکت برق از مشترکان البرزی کاهش 10 درصدی مصرف برق است تا مشکل افزایش بار شبکه توزیع برق به وجود نیاید و خاموشی ها نیز به حداقل برسد.
استان البرز حدود یک میلیون 200 هزار مشترک برق دارد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…