شنبه, 30 تیر 1397 04:30

اولین بهره برداری ازبالگردهای تحویلی جدید

 6 مصدوم تصادفی ازجاده اشتهارد در دوپرواز متوالی بالگرد تخصصی اورژانس هوایی البرز به بیمارستان منتقل شدند. به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» به نقل از وبداالبرز، در پی اعلام وقوع حادثه واژگونی یک دستگاه پراید به مرکز اورژانس115 البرز بلافاصله دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.
این حادثه در جاده اشتهارد به سمت ماهدشت، قبل از امامزاده سلیمان رخ داد منجربه مصدوميت 6 تن شد.
خدمات درمانی حفظ حیات توسط تکنسين هاي اورژانس به مصدومين بدحال ارائه شده و با توجه به وخامت حال مصدومين ، بالگرد تخصصی اورژانس هوايي البرز به محل وقوع حادثه اعزام شد.
مصدومين که آقای 51 ساله و 3 خانم در سنین ، 14 ، 36 و 50 و دو دختر بچه 5 و 10 ساله بودند در دو عملیات متوالی اورژانس هوايي البرز در کمترین زمان به بیمارستان البرز کرج منتقل شدند.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…