پنج شنبه, 11 مرداد 1397 16:17

دستور استاندار مبنی بر تجلیل از خبرنگاران

تجلیل از خبرنگاران با دستور استاندار البرز به فرمانداری ها، دستگاه ها و شهرداری ها تکلیف شد

با فرا رسیدن روز خبرنگار، استاندار البرز فرمانداران، دستگاه های اجرایی و شهرداران را موظف به تجلیل از طلایه داران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کرد.

 دکتر محمدعلی نجفی طی نامه ای از فرمانداران، دستگاه های اجرایی و شهرداری ها، از مدیران مربوطه خواست که نسبت به برگزاری مراسم تجلیل و تقدیر از خبرنگاران اقدام کنند.

در متن این ابلاغ از سوی دکتر نجفی استاندار البرز آمده است:

فرارسیدن سالروز شهادت شهید صارمی فرصت ارزشمندی برای تجلیل از طلایه داران عرصه های اطلاع رسانی و آگاهی بخشی است که بی دریغ در جهت پیشرفت و اعتلای جامعه می کوشند.

از این رو شایسته است با توجه به نزدیک شدن به روز خبرنگار ترتیبی اتخاذ نمایید تا به پاس قدردانی از زحمات این عزیزان از خبرنگاران فعال در حوزه آن مدیریت به نحو مطلوب تقدیر گردد.

ضمنا مقرر فرمایند اقدامات انجام گرفته به همراه عکس و گزارش مراسم مربوطه تا تاریخ 31 مرداد 97 به روابط عمومی استانداری ارسال شود.

همچنین روابط عمومی استانداری موظف است با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از برگزاری مراسم تهیه و به اینجانب ارائه کند.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…