چهارشنبه, 21 شهریور 1397 15:47

خیرین مدرسه ساز البرز برتر کشوری شدند

 مجمع خیرین مدرسه ساز این استان رتبه برتر کشور به خاطر انجام تعهدات را کسب کرد.
به گزارش نشریه اختصاصی بهداشت و سلامت «بهبد» محمد دلاوریان با اعلام این مطلب  افزود: خیرین نیک اندیش البرز در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور که اردیبهشت ماه امسال برگزار شد، 751 میلیارد ریال متعهد شدند که تا کنون 97 درصد آن تحقق یافته است.
وی گفت: طبق ارزیابی عملکردی که به تازگی در سطح کشور انجام شد، خیرین البرزی توانستند در صدر برترین ها قرار گیرند.
دلاوریان از خیرین مدرسه ساز به عنوان بازوانی توانمند در جامعه یاد کرد و خاطرنشان شد: خیرین گرانقدر مدرسه ساز در تامین فضاهای آموزشی مورد نیاز استان نقشی مهم دارند به گونه ای که 35 درصد مدارس کشور توسط آنان ساخته می شود.
وی با اشاره به اینکه خیرین مدرسه ساز با اهدافی آسمانی در عرصه آماده کردن کلاس های درس برای دانش آموزان گام بر می دارند، تصریح کرد: البرز درجشنواره های هفدهم ، هجدهم و نوزدهم نیز رتبه نخست تحقق تعهدات را در کشور به خود اختصاص داده است.
دلاوریان میانگین تحقق تعهدات خیرین مدرسه ساز در سه جشنواره یاد شده را 3.7 و 9 درصد در مجموع به مبلغ بیش از 581 میلیارد ریال عنوان کرد.
وی اضافه کرد: به رغم فعالیت های انجام شده ، البرز 8 هزار کلاس درس کم دارد که ساخت و تامین آن نیازمند همت خیرین نیک اندیش است.
وی ادامه داد: سالانه 12 هزار نفر به جمعیت البرز افزوده می شود در حالی که فضای آموزشی لازم برای آن وجود ندارد.
وی گفت: رفع تنگناهای آموزشی در استان البرز نیاز به نگاه ویژه مسئولان کشوری و استانی دارد.
البرز 460 هزار دانش آموز دارد.

نظر دادن

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…