شنبه, 24 شهریور 1397 18:00

آغازپروازهای مسافری از فرودگاه پیام

‍ پس از سال ها انتظار نخستین هواپیمای مسافربری در فرودگاه پیام استان البرز به زمین نشست
آرزوی دیرینه مردم استان البرز پس از سال ها محقق و جمعه 23 شهریور ماه نخستین هواپیمای مسافربری از مبدا مشهد مقدس به مقصد کرج در فرودگاه بین المللی پیام به زمین نشست.
این پرواز با 160 مسافر ساعت 15:30 از مبدا مشهد مقدس در فرودگاه پیام به زمین نشست و در ساعت 17 تعداد 161 مسافر را به مقصد مشهد منتقل کرد .پروازهای بعدی روزهای چهارشنبه و جمعه توسط هواپیمایی تابان در همین مسیر ادامه خواهد یافت و به زودی سایر شرکت های هواپیمایی در این مسیر و سایر مسیرها از جمله کیش و .....اضافه خواهد شد.

مهندس آذری جهرمی وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات در آستانه اولین پرواز مسافری فرودگاه بین المللی پیام در اینستاگرام خود نوشت:انتظار مردم خوب استان البرز به ثمر نشست و از امروز اولین هواپیمای مسافربری نخستین هواپیمای مسافربری از مبدا مشهد مقدس به مقصد کرج در فرودگاه بین المللی پیام به زمین نشست.

وزیر ارتباطات درباره زمان برگزاری مراسم افتتاحیه این فرودگاه تصریح کرد :مراسم رسمی افتتاح این فرودگاه پس از ایام عزاداری سیدالشهدا علیه السلام برگزار خواهد شد.وزیر جوان وزارت ICT ضمن اشاره به تلاش های شبانه روزی مدیران و کارکنان پیام در به ثمر نشستن پروژه بزرگ مسافری شدن فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت:به همکارانم در شرکت فرودگاهی پیام بابت این تلاش و دستاورد دولت دوازدهم خدا قوت می گویم.در این پروژه بزرگ همراهی همه دستگاه های حاکمیتی در استان بی نظیر بود و البته انصافا نبایستی نقش مدیر جوان این شرکت را در پیگیری شبانه روزی این پروژه نادیده گرفت.

دکتر سعید زرندی مدیر عامل جوان فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام است از مهر ماه 95 با حکم وزیر ارتباطات مسولیت این منطقه را بر عهده گرفته است.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…