دوشنبه, 02 مهر 1397 10:07

تمام توطئه های دشمنان محکوم به شکست است

 فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با محکوم کردن اقدام تروریستی اهواز گفت: تمام توطئه های دشمنان اسلام در 40 سال گذشته تاکنون محکوم به شکست است.
سردار سید یوسف مولایی در حاشیه آئین آغازین گرامیداشت 5 هزارو250 شهید دوران دفاع مقدس استان البرز افزود: دشمنان در تلاش هستند تا حصار امنیتی جمهوری اسلامی ایران را در هم بشکنند اما راه به جایی نخواهند برد.
وی با تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه تروریستی گفت: یکی از شیوه های تبلیغی دشمن دامن زدن به اختلاف های قومی و مذهبی در ایران است که راه به جایی نخواهد برد.
مولایی گفت: برخی سران کشورهای منطقه در کنار آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال ایجاد نا امنی در کشورمان هستند.
وی یادآور شد: چندی پیش برخی مسئولان آمریکا و انگلیس اعلام کردند که باید ناامنی را به داخل ایران هدایت کرد که تمام این تحرکات مانند گذشته محکوم به شکست است.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز افزود: دشمنان اسلام باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران پاسخ قاطع این اقدام تروریستی داده خواهد شد.
حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح شنبه 31 شهریورماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، منجر به شهید و مجروح شدن عده ای از شهروندان شد که یک کودک نیز در این حادثه شهید شده است.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…