دوشنبه, 02 مهر 1397 11:05

کارهای شگرفی در فرودگاه پیام انجام شده است

 مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه از فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرده و پس از آن در جلسه ای با حضور مدیر عامل، هیات مدیره و مدیران فرودگاه پیام شرکت کردند. 

 دکتر فرزانه شرفبافی؛ مدیر عامل ایران ایر در جمع خبرنگاران گفت: در طول یک سال اخیر کارهای شگرفی در فرودگاه بین المللی پیام انجام شده که باید به مدیران و کارکنان این فرودگاه آفرین گفت.

دکتر شرفبافی افزود: یکی از مهم ترین اهداف ما برقراری پروازهای مسافری در فرودگاه بین المللی پیام است که قطعا از آن استقبال زیادی خواهد شد. از طرفی این امر منتج به کاهش ترافیک فرودگاه های دیگر می شود که در کل اثر مثبتی در عملیات حمل و نقل هوایی در کشور خواهد داشت.

مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره جلسه اظهار داشت: ما امروز امکانات فرودگاه بین المللی پیام را بررسی کردیم تا در اولین فرصت، پروازهای مسافری ایران ایر را در این فرودگاه برقرار کنیم.

دکتر شرفبافی در پایان تصریح کرد: علاقمندیم که از هواپیماهای جدید و به روز ATR در این فرودگاه استفاده کنیم. همچنین در فرودگاه پیام، هندلینگ پرواز سایر شرکت های هواپیمایی را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…