چهارشنبه, 04 مهر 1397 16:27

وزیر بهداشت نیازهای درمانی جانباز البرزی را بررسی کرد

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به صورت سرزده با حضور در منزل جانباز 70 درصد دفاع مقدس حسین آزادبخت در شهرستان فردیس استان البرز با ستودن ایثارگری های این رزمنده دلاور ، نیازهای درمانی وی را بررسی کرد.
دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی در این دیدار گفت : وظیفه خود می‌دانیم که به دیدار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برویم و از این عزیزان قدرشناسی به عمل آوریم.
وی افزود : پس از پخش مستندی از شبکه دوم سیما درباره زندگی جانباز البرزی حسین آزاد بخت ، تصمیم گرفتم به دیدار این یادگار دفاع مقدس بیاییم و تا بخشی از مشکلات وی را برطرف کنم.
وی به حضور 11 هزار جانباز در وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت : .در این وزارتخانه 41 هزار ایثارگر حضور دارند.
قاضی زاده هاشمی افزود: 460 تن از کارکنان و پزشکان وزارت بهداشت و درمان در طول دفاع مقدس به شهادت رسید که افتخاری بزرگ برای این وزارتخانه است .
حسین آزاد بخت جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی سال 65 در سن 14 سالگی در عملیات کربلای 5 قطع نخاع شد و به مقام جانبازی نائل آمد .
در پی پخش گزارشی از وضعیت وی در رسانه ملی و درخواست برای تخت استاندارد بیمارستانی و ویلچر برقی، دکتر هاشمی به هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران دستور تامین نیازمندی های تجهیزاتی را صادرو امکانات لازم در اختیار این جانباز سرافراز قرار گرفت .

منتشرشده در رویداد