چهارشنبه, 04 مهر 1397 16:27

وزیر بهداشت نیازهای درمانی جانباز البرزی را بررسی کرد

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به صورت سرزده با حضور در منزل جانباز 70 درصد دفاع مقدس حسین آزادبخت در شهرستان فردیس استان البرز با ستودن ایثارگری های این رزمنده دلاور ، نیازهای درمانی وی را بررسی کرد.
دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی در این دیدار گفت : وظیفه خود می‌دانیم که به دیدار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برویم و از این عزیزان قدرشناسی به عمل آوریم.
وی افزود : پس از پخش مستندی از شبکه دوم سیما درباره زندگی جانباز البرزی حسین آزاد بخت ، تصمیم گرفتم به دیدار این یادگار دفاع مقدس بیاییم و تا بخشی از مشکلات وی را برطرف کنم.
وی به حضور 11 هزار جانباز در وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت : .در این وزارتخانه 41 هزار ایثارگر حضور دارند.
قاضی زاده هاشمی افزود: 460 تن از کارکنان و پزشکان وزارت بهداشت و درمان در طول دفاع مقدس به شهادت رسید که افتخاری بزرگ برای این وزارتخانه است .
حسین آزاد بخت جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی سال 65 در سن 14 سالگی در عملیات کربلای 5 قطع نخاع شد و به مقام جانبازی نائل آمد .
در پی پخش گزارشی از وضعیت وی در رسانه ملی و درخواست برای تخت استاندارد بیمارستانی و ویلچر برقی، دکتر هاشمی به هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران دستور تامین نیازمندی های تجهیزاتی را صادرو امکانات لازم در اختیار این جانباز سرافراز قرار گرفت .

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…