چهارشنبه, 04 مهر 1397 16:49

تاثیرگذاری انقلاب اسلامی دشمنان را سراسیمه کرده است

 نماینده مردم کرج ، اشتهارد ، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی ، اقدام کور تروریستی اهواز را نشانه یاس و درماندگی استکبار جهانی دانست و گفت: تاثیرگذاری انقلاب اسلامی دشمنان را سراسیمه کرده است.
محمد جواد کولیوند افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه سیلی محکمی بر صورت استکبار جهانی بود و سران سلطه را برآن داشت تا برای مقابله با انقلاب هر روز توطئه طراحی کنند.
وی ادامه داد: امروز هجمه های استکباری علیه ایران اسلامی دایره گسترده ای را شامل می شود و دشمن با هدف انزوای جمهوری اسلامی ایران و مقابله با مردم این سرزمین به توطئه و اقدام نابخردانه دست می زند.
کولیوند گفت: انقلاب اسلامی ایران و تاثیرگذاری آن بر افکار ملت ها برای استکبار جهانی و حامیانش سنگین تمام شده زیرا نتیجه این انقلاب آزادی ، استقلال و حاکمیت دینی و اسلامی بود.
وی بیان داشت: امروز دشمن با جنگ اقتصادی، روانی ، رسانه ای به میدان مبارزه با مردم ایران آمده که باید با حفظ وحدت و انسجام ملی در مقابل آن ایستاد.
این نماینده مجلس گفت: ملت ایران در تاریخ کشورش، ستاره ای مانند هشت سال دفاع مقدس را دارد لذا در مقابل دشمنان می ایستد و توطئه ها را خنثی می کند.
حادثه تروریستی 31 شهریورماه در اهواز به شهادت 25 نفر و مجروحیت حدود 60 نفر انجامید که این حادثه موجب انزجار بیشتر مردم انقلابی ایران از تروریست های جنایتکار و حامیان استکباری آنان شد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…