چهارشنبه, 04 مهر 1397 17:03

دندانپزشک قلابی در کرج به دام افتاد

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان فردی که با معرفی خود به عنوان مامور ناجا و دارنده مدرک دندانپزشکی، با جعل مدارک انتظامی و پزشکی و اجاره مطب و یا درمانگاه، بیماران را اغفال می‌کرد دستگیر شد.

 سرهنگ جواد صفایی گفت: در پي دریافت يک فقره پرونده جعل و کلاهبرداری از کلانتري 38 بنفشه به پايگاه يکم پليس آگاهي استان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: در تحقیقات تکمیلی از شاکي پرونده محرز شد که شش ماه پیش فردی با ارائه کارت شناسايي از سازمان نظام پزشکي و معرفی خود به عنوان دندانپزشک در درمانگاه شبانه‌روزي وی اقدام به طبابت می‌کند تا این که با حجم انبوهی از بیماران معترض که از کار وی ناراضی بوده و مشکلات زیادی برایشان پیش آمده بود مواجه شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد شکات، نامبرده ضمن عدم پاسخگویی به تماس‌هایش، گوشی تلفن خود را خاموش کرده و دیگر به درمانگاه مراجعه نکرده بود.

سرهنگ صفایی گفت: با بررسی مشخصات متهم و استعلام از سازمان نظام پزشکي مشخص شد که مدرک نظام پزشکي وي جعلي است و با جعل مدارک متعدد پزشکی و معرفی خود به عنوان مامور نیروی انتظامی که مدرک دندانپزشکی دارد از یک سال گذشته، اقدام به اجاره مطب و یا درمانگاه کرده و بیماران را اغفال می‌کند.

وی افزود : با توجه به اين که متهم هيچ آدرسی از خود برجاي نگذاشته بود تحقیقات تکمیلی جهت یافتن ردی از وی در دستور کار ماموران قرار گرفت و با اقدامات تکمیلی و پیگیری‌های شبانه‌روزی، محل اختفای متهم در یکی از مناطق کرج شناسایی و با هماهنگي مقام قضائي به محل مورد نظر مراجعه و در یک اقدام غافلگیرانه موفق به دستگیری متهم شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد: در بازرسي از منزل متهم تعداد زیادی مهرهای پزشکی، کارت شناسايي، تعداد زیادی کارت شناسایی کلينيک دندانپزشکي، کارت شناسایی مامور ناجا، برگه‌هاي گواهي استراحت پزشکي و وسايل دندانپزشکي کشف شد.

به گفته سرهنگ صفایی ، متهم به همراه مدارک کشف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…