دوشنبه, 09 مهر 1397 10:22

فرودگاه پیام یکی از عوامل بهبود و گسترش زیرساخت های منطقه است

نماینده مردم کرج ضمن اشاره به افتتاح بخش مسافری فرودگاه پیام بر رونق بخشی منطقه ویژه اقتصادی پیام بر اقتصاد استان البرز تاکید کرد.

محمدجواد کولیوند با اشاره به راه اندازی بخش مسافری فرودگاه پیام، گفت: در سالیان اخیر منطقه ویژه اقتصادی پیام، اقدامات مثبتی را برای توسعه تجاری منطقه انجام داده و در این میان ایجاد فرودگاه در منطقه ویژه اقتصادی پیام، رونق خوبی را به منطقه بخشیده است.

این نماینده مجلس دهم با اشاره به اهمیت جغرافیایی فرودگاه پیام در انتقال مسافر، افزود: در شرایط کنونی این فرودگاه در هفته حدود ۴ پرواز هوایی برای انتقال مسافر دارد اما به طور حتم در ماه های آتی این تعداد افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: از طرف دیگر با توجه به موقعیت جغرافیایی فرودگاه پیام، این فرودگاه قادر خواهد بود که مسافران شهرستان های همجوار از جمله قزوین، زنجان و شهرستان های دیگر را نیز پوشش دهد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: تمام زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی پیام توسعه یافته و گسترش می یابد از این رو فرودگاه پیام را می توان یکی از عوامل بهبود و گسترش زیرساخت های استان البرز دانست.

درباره ما

در عصری که با انفجار اطلاعات مواجه هستیم و دهکده جهانی را پشت سر گذاشته و «رسانه خود پیام» محسوب می شود با توجه به این بینش، هولدینگ بهبد بر آن شد تا برای حضور قدرتمند و تاثیر گذاری در دنیای پیرامونی خود با استفاده از رسانه و ابزارهای نظیر ماهنامه، تارنما و دنیای مجازی اعلام حضور داشته باشد. بدون شک یکی از مباحث مهم در ارتباطات، افکار عمومی و تاثیر بر آن می باشد...

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…